Tajemství programu odhaleno

Bude toho hodně co zažít a dozvědět se. Začneme brzy ráno v 9 a skončíme v 18.30. 

Celý den se můžete bavit se zahraničními studenty z různých koutů Evropy, ale nebude nouze i o exotičtější země. Jazyková bariéra nebude problém jelikož máme členy International týmu, kteří rádi poradí s překladem 😉 Navíc můžete ochutnat jejich dobroty. Během celého dne budou probíhat přednášky jak jednotlivých univerzit, tak i přednášky o Erasmu a podobných programech, např. Youth projektech, přednášky od lidí, kteří už na Erasmu byli, ale také přednášky od zkušených cestovatelů, kteří procestovali kus světa.

Mezi nimi najdeš například Dominiku na cestách, která v minulosti cestovala spolu s Trabanty a bude vám povídat o tom, jaká byla cesta po Jižní Americe, nebo třeba spoluautora Travel Bible Matouše Vinše.

Nebude však ani chybět panelová diskuze nomádů, která začne v 17:30. Budeš si taky moci promluvit se studenty Erasmu z očí do očí, jen vy dva. A až ti z toho půjde hlava kolem, můžeš se stavit do chill out zóny. Vyzkoušíš si virtuální realitu, zahraješ si fotbálek nebo si jen tak sednout a užívat si světovou atmosféru. Navíc si můžeš zasoutěžit o skvělé ceny! 🙂  Dostaneš cestovní pas a budeš cestovat napříč zeměkoulí.

Takže – see you soon! 🙂